Berker R.1 / R.3 / R.Classic / Generacja R

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że jako pierwsze studio architektury wnętrz w Polsce zostaliśmy partnerem firmy Hager Polska, producenta naszego ulubionego osprzętu elektroinstalacyjnego Berker ( http://hagerhome.pl/produkty/ ).

Dzięki temu w naszym najnowszym projekcie będziemy mogli użyć produkty z serii „R”, na długo przed tym, jak trafią one do oficjalnej dystrybucji.

Tak dla przypomnienia, pisząc najnowszy projekt mam na myśli długo odkładany remont własnego mieszkania.
Podczas tworzenia projektu koncepcyjnego wiedziałam, że w mieszkaniu zamontuję osprzęt elektroinstalacyjny Berkera. Nie miałam, jednak wybranego konkretnego modelu i nie ukrywam, że seria „R” pojawiła się w idealnym momencie tego projektu.
Dzisiaj otrzymałam od firmy przełączniki na ekspozycję i wiem, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Przełączniki prezentują się rewelacyjnie. Perfekcyjne wykonanie, minimalistyczna i jednocześnie bardzo estetyczna forma spowodowały, że dzisiaj złożyłam zamówienie na „R.1” .

Dodatkowym atutem jest możliwość mieszania kolorów ramek i przełączników.  Wybór kolorystyki i materiału z jakiego będą wykonane nasze przełączniki i kontakty był dla nas oczywisty.  W mieszkaniu  ściany będą białe i mają być tłem dla  barwnych i zgrabnych dodatków. Dlatego też  R.1 w naszym wydaniu to zestawienie czarnej szklanej ramki z białym środkiem.
Z tym  połączeniem kolorystycznym jeszcze się nie spotkałam, a szukałam również w internecie i na nic nie natrafiłam.

W następnym tygodniu powinny dotrzeć do nas zamówione przełączniki i kontakty.

Oczywiście pojawią się kolejne zdjęcia R.1 .

Więcej informacji znajdziecie na: http://hagerhome.pl/generacja-r/

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Post Navigation