Projekt Śródmieście

Remont zakończył się kilka tygodni temu, a my staramy się w nienachlany sposób zagospodarować przestrzeń mieszkania. Jedno jest pewne, nie zamierzamy spieszyć się z zakupem niektórych przedmiotów. Mając wizję poszczególnych pomieszczeń między innymi gabinetu, wolimy poczekać o miesiąc dłużej na przedmiot/mebel, który bezapelacyjnie zapragniemy mieć.

W tym miejscu ponownie apeluję do was kochani Czytelnicy, jeżeli ktokolwiek zobaczy mebel o zbliżonej formie do tego z wpisu poniżej będę wdzięczna za pamięć o mnie 🙂

http://royalarts.pl/blog/2014/02/biurko-szpitalne-lekarskie-kotolwiek-widzial-ktokolwiek-wie/
Wiele rzeczy czeka jeszcze na montaż, wiele jeszcze do nas nie wróciło z renowacji. Po tak gigantycznym remoncie udaje się nam zachowywać stoicki spokój.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego remontu i tego, że przełożyliśmy nasz charakter na przestrzeń. Dzięki temu mamy własne miejsce na ziemi, które wpływa na nas w pozytywny sposób i inspiruje do dalszego twórczego działania.

Stan na dzień dzisiejszy prezentuję na zdjęciach poniżej.Share Button

12 Thoughts on “Projekt Śródmieście

 1. bodek on 12 marca 2014 at 13:41 said:

  Piękne mieszkanie i jak zaprojektowane , c u d o.

 2. Moze na ebayu ? Jesli na allegro nie ma…
  Wylukalam cos takiego http://tinyurl.com/q3pkfzh
  lub http://tinyurl.com/nu5mu95, ale niestety atelier charivari przestalo dzialac ;(

 3. belgia od kuchni on 26 marca 2014 at 18:18 said:

  To jeszcze raz ja, znalazlam tu w Belgii takie biurka do odnowienia: http://www.stefantiek.com/index.cfm?page=nieuw&cat=3814&subcat=0&aid=542154&item_start=44&the_start=41
  Czy tego wlansie szukasz ?

 4. świetny projekt:) a łazienka po prostu niesamowita:D

  • Bardzo dziękuję za pozytywną opinię na temat projektu:)
   Łazienka pomimo tego, że ma niewiele ponad 4m2 kosztowała nas wiele pracy. Po zakończonym remoncie śmiało stwierdzam, że godziny spędzone nad jej aranżacją były tego warte.

 5. wojtek on 11 maja 2014 at 22:43 said:

  Czy zdradzicie jakiej firmy jest WC w tej realizacji ?

 6. jane doe on 12 maja 2014 at 12:09 said:

  Jest pięknie! Będę śledzić postępy. Bardzo mi się podobają szczególnie płytki, no i krzesła. Mam pytanie odnośnie tych zielonych. Mam dwa takie same modele i szukam informacji na ich temat, skąd są, rok produkcji, kto je wyprodukował. Bym prosiła o jakąś podpowiedź 🙂 Aha, a ta tapeta zielona z aranżacji z apartamentu na Mokotowie bomba!

  • Bardzo dziękuję za pozytywny odbiór naszej wizji mieszkania i zapraszam do dalszego zaglądania na bloga !
   Już prawie kończymy, obecnie jesteśmy na etapie szukania dodatków, najchętniej na giełdach staroci. Ostatnio udało się nam wyszperać na Kole cudowną lampę z lat 20 pochodzącą prawdopodobnie z Belgii.
   Co do krzeseł, ciężko jest wskazać projektanta, czy dokładną datę powstania. W Internecie można trafić na krzesła o zbliżonej formie, jednak różniących się np. wykończeniem siedziska, czy kształt oparcia.
   Niestety obawiam się, że moja wiedza na temat tego modelu krzeseł ogranicza się do wskazania lat powstania. (lata 50/70)
   Jeżeli trafię na szczegółowe informacje na ten temat, z pewnością dam znać:)

   • jane doe on 15 maja 2014 at 23:12 said:

    Byłoby super! Też widziałam podobne, ale takie same spotkałam dopiero u Pani. Miałam nadzieję, że może u Pani zachowała się etykietka producenta gdzieś na spodzie 🙂
    Będę zerkać z przyjemnością, bo w tym mieszkaniu pięknie się dzieje. heh, i jestem ciekawa tej lampy.

 7. ani on 24 lipca 2014 at 16:29 said:

  Pięknie, coraz ciekawiej! No i te krzesła „teatralne”! Zdradzicie kolor fugi dobrany do Vives Guell?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Post Navigation