Pomysł na ścianę – Plakat cz. 1

Jeśli chcesz ożywić wnętrze, nadać mu niepowtarzalnego stylu koniecznie zagospodaruj przestrzeń własnych ścian. Kilka interesujących propozycji z naszej strony.

Plakat.  Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Jeśli masz białe ściany i chcesz wprowadzić dużą dawkę barw jest to idealne rozwiązanie. Oczywiście kolorowym ścianom również mówimy TAK !  Pamiętajmy wówczas, że dużo barw w jednym miejscu może powodować przesyt. Sprawdzonym i polecanym sposobem jest umieszczanie na kolorowych ścianach biało-czarnych plakatów. Nie jest to jednak wymóg bezwzględny. Zachęcam do eksperymentowania 🙂

Dużym plusem plakatu jest jego tematyczna różnorodność (plakat filmowy, teatralny, cyrkowy, sportowy, muzyczny, polityczny)dzięki, której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nabycie plakatu nie jest kosztowne, a stanowi świetną inwestycję w sztukę. Warto więc pokusić się o posiadanie plakatu we własnym wnętrzu. Dodatkowym plusem jest to, że plakat nie wymaga od nas drewnianych ram czy passe – partout, wystarczy zwykła anty rama. Oczywiście panuje dowolność i jeśli chcemy możemy plakat umieścić w ramie z pewnością wyjdzie mu to na dobre.

Plakat salon, urządzanie wnętrz plakatami, royal arts antyki,

empressionista.blogspot.com

 

Plakat salon, plakat na ścianie, plakat w kuchni, urządzanie wnętrz plakatami, royal arts antyki,

urzadzamy.pl

Plakat salon, plakat na ścianie,urządzanie wnętrz plakatami, royal arts antyki,

empressionista.blogspot.com

Plakat salon,plakat na ścianie, urządzanie wnętrz plakatami, royal arts antyki, plakat filmowy w mieszkaniu

urzadzamy.pl

 

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Post Navigation